| WaterFresh a întrebat:

Văzusem odată un film la mare dar nu ştiam cum se numeşte... (Era horror) Era vorba despre o femeie care se mutase la o casa şi se pomeneşte cu o multime de papuşi cu faţă de clown în camera de zi apoi sună telefonul şi ii spune prietenei care o sunase(mi se pare ca era vechea proprietară) că ii multumeste pentru casă care arăta bine şi ca nu i-a spus nimic de papuşi, prietena intrebând : -Care păpuşi? Apoi apare un criminal iar fata ce se mutase se baricadează intr-o cameră împreună cu copiii iar apoi sare pe fereastră. Acel criminal îşi ducea victimele într-un subsol în care le punea nuştiu ce proteze pe faţă şi a da, avea o familie căreia îi plăcea să râda ( aşa spusese el). Vă rog spuneţi-mi numele filmului m-a speriat rău de tot in vacanţa de vara dar acum am mai multa experienţă in filmele horror. A da, filmul era pe HBO!

3 răspunsuri:
| dannytama a răspuns:

Cred ca la saw te referi... faza cu protezele pe fata este destul de des in SAW.

| WaterFresh explică (pentru dannytama):

Nu... Nu e saw. Saw le-am vazut pe toate demult

| WaterFresh explică:

Amusement era... ( am aflat de pe alt site) mulţumesc oricum!