| DiannaSj a întrebat:

Vlad chiar o inseala pe Anca? Am vazut ca era cu mana pe Doris cand a intrat Anca..Andrei va omori pe cineva? Daca da, pe cine? Ce se va mai intampla in Pariu cu Viata in afara de secventele episodului 12? Funda pentru cel mai bun si concret raspuns.happy

Răspuns Câştigător
| Pleeex a răspuns:

Bunahappy.Eu cred ca Doris sau Bogdan i-au pus droguri sau ceva in pahar lui Vlad, pt.ca altfel nu ar fi facut astawinking.Si Andrei da, se pare ca va omori pe cineva cred ca un camatarhappy.Pai. Tantica cu Gica iar se ceartalaughing, Raluca v-a canta... cam atat. Sper ca ti-am fost de ajutorwinking.