| Patyi a întrebat:

in special fanilor Pariu cu viata! >:d< Voi ce credeti ca se va intampla in sezonul 2 episodul 12? Anca l-a prins in pat pe Vlad cu Doris. sau.? Andrei omoara pe cineva.? Si daca da, pe cine? Funda la cel mai detaliat raspuns! :*

5 răspunsuri:
| alexandra2222 a răspuns:

Cred ca Vlad era drogat deoarece anca s-a dus la bogdan (drogatu)ca sa intrebe unde e Vlad si cred ca e o curva si nu doris.Si nu cred ca andrei omoara pe cineva.

| Bєshka a răspuns:

Anca il prinde pe Vlad in pat cu fata aia.Au aratat la sfarsitul episodului.

| ave1994 a răspuns:

Cred ca Anca l-a prins pe Vlad ca asa spune acolo laughing adica arata acolo.Andrei chiar cred ca va ucide un om, si cred ca pe Liviu ca s-a sarutat cu Ioana. Relatia Anca+Vlad mergea chiar foarte bine, bine de tot.Eu cred ca totusi Vlad a fost fortat sa o insele pe Anca caci tipu' pe care l-a intrebat unde este Vlad avea un ras dubios.Andrei cred ca a facut aceasta 'ucidere' deoarece nu suporta, chiar daca Ioana credea ca este cu Cora. cryingSper ca filmul sa se termine foarte frumos.Final pozitiv.Acum nu mai stiu daca 'profa de muzica' si-a revenit :-s.

| Ciocolataa20 a răspuns:

Pai in urmatorul episod intr-adevar Anca o sa-l gaseasca pe Vlad cu Doris! Si Anca o sa-l intrebe de ce a facut acest lucru si el va spune ca Doris l-a obligat! Andrei se angajeaza la omul acela care i-a dat o oferta mai de mult. Si Andrei nu stie ca omul acela e rau. Si il va pune sa atace oameni zicand ca sunt hoti iar Andrei asa va face! Si apoi isi da seama ca cei mai multi din oameni erau nevinovati. In episodul urmator Dima o sa-si dea seama usor usor ca chestia aia cu Sara a fost oarecum o farsa! Te rog nu am nicio funda! Vreau funda! puppy dog eyes

| melisa83300_1533 a răspuns:

Eu cred ca Vlad nu o sa omoare pe nimeni, dar Vlad chiar a fost nesi... facandu-i asta Ancaisad. Am vazut pe facebook ca a postat Pariu cu viata ca Vladutz nu omoara pe nimeni, dar o inseala pe Anca cu cineva si ca, vazand asta, Anca l-a facut pe Vlad gelos cu un un alt baiat. Uita-te la Pariu cu viata luni, iar apoi da-mi fudalaughing! Sper ca ti-am fost de folos!