| Crisuletz2003 a întrebat:

Voi ce parere aveti despre satana cartoons?

Răspuns Câştigător
| evellinalalala a răspuns:

Sincer! Când am văzut ce scrie și am văzut că era postat ceva cu „Ce-i cu Andy?" - nu m-am uitat pentru că vreau ca acele desene să rămâne în mintea mea altfel decât le „vând" ei - dacă este vorba de așa ceva. Nici de curiozitate nu m-aș uita.

6 răspunsuri:
| vali1985 a răspuns:

Foarte amuzant.

| Holocaust a răspuns:

Hmm,ok.Ce ma enerveaza sunt desenele alea dublate si pubertistii care iau clipurile mult prea in serios.

| Crucified a răspuns:

Căcat neamuzant. O prostie pentru amuzat copilaşi de clasa 0. Nu ştiu ce vedeţi voi amuzant la satana cartoons. Ăla care s-a apucat de aşa ceva are impresia că e amuzant, comic. Toţi colegii mei sunt disperaţi după căcatul ăla. Cică-i tare. Dacă eram în locul lui ăla îmi tăiam gâtul cu cioburi de sticlă sau chiar oglindă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi plac sincer laughing Poate ca am inceput sa folosesc si eu injuraturile de pe acolo, dar nici chiar asa des tongue Pe mine ma amuza, si asta imi place big grin Nu ma intereseaza in ce fel ma face sa rad tongue Si nu foloseste numai injuraturi laughing De exemplu: "Mori de vant, mori de frig" Nu e injuratura sau ceva, si e foarte amuzant laughing Chiar daca il iubesc si pe Levi, eu sunt de-acord cu amandoi tongue Eu nu sunt de-acord cu duelul lor -.-

| JoeTPU a răspuns:

Sunt tari, imi plac.

| SelenaMe a răspuns:

Sunt ok.