| WBizzZz a întrebat:

Voi credeti ca aceasta ar fi adevarata poveste a lui Phineas si Ferb? :
"Acestia chiar au existat. Tot ce vedem la TV in desenele animate este absolut real. Diferenta este: Candace suferea de schizofrenie si isi imagina tot ce fratii ei faceau, de aceea,mereu cand ii spunea mamei ei,aceasta nu o credea. Phineas era bolnav de hiperactivitate si Ferb retardat.
Aceasta fata,dupa ceva timp, s-a sinucis si tot ce si-a imaginat a trecut in jurnalul ei in timp ce traia. Mama sa ia intrebat pe cei de la Walt Disney Picture daca pot face un program in memoria ei si asa a aparut desenul."

http://www.youtube.com/watch?v=NuktK9irzgk

1 răspuns:
| Alina2910 a răspuns:

Da, si este o poveste si despre Ed, Edd si Edy si despre Casa Foster