| messi25 a întrebat:

Voi cu cine ati tinut la next top model? Dar la romanii au talent?

Răspuns Câştigător
| M a răspuns:

La Next Top Model cu Emma am tinutlove struck a si castigat ce binelove struck
Iar la Romanii Au Talent cu Tutu Adrian evidentlaughinglove strucklove strucklove struck l-am votat de 3 ori.
tu?

11 răspunsuri:
| ZEU93 a răspuns:

Cu emma si tutu adrian happy

| 0PopaPorno a răspuns:

Next top model am tinut cu Emma, si la Talent cu Ballance, C.Agaghe si Tutu...

| MaeRiAh a răspuns:

La next top model cu ema si la rom au talent cu valentin dinu si cu tutu si ma buvur pentru ema si tutu

| AlAndalus a răspuns:

Pai la Next Top Model nu am avut o preferata anume, dar mi-a placut Ema happy...iar la Romanii au talent am tinut cu Narcis (l-am si votat inainte sa inceapa finala), mare pacat ca nu a fost el castigatorul, imi doream din toata inima sa castige sad

| dalia_7907 a răspuns:

Din intamplare.preferatii mei au castigat.Deci la NTM am sustinut-o pe Emma Dumitrescu.iar la Romanii au talent pe Adrian Tutu!

| dragutza98 a răspuns:

Cu otilia pana si tutu adrian

| iushsm a răspuns:

De la next top model cu Emma si de la Romanii au talent cu Stefan Florescu.

Răspuns utilizator avertizat
| messi25 explică:

La next cu emma si la talent cu narcis

| anna_1609 a răspuns:

Cu emma si cu dinu valentin

| anna_1609 a răspuns:

Cu emma si cu dinu valentin

Întrebări recente