| anonim_4396 a întrebat:

Voua va place Romanii Au Talent?

13 răspunsuri:
| ReiVaN a răspuns:

Nu
dar ma uit ca iese mediocritatea din mine si vrea sa vada oameni mai prosti decat mine.
cateodata sunt si oameni foarte talentati acolo. de care ProTV isi bate cu gratie joc.

| mona a răspuns:

Da,e singura emisiune la care ma uit

| CautNume a răspuns:

Da.

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Da,imi place si Britains got talent, ma mai uit din cand in cand pe youtube.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună!
Da,foarte mult, îmi place mult emisiunea, mă impresionează foarte mult această emisiune.
Te pup!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Îmi place formatul emisiunii. Doar că datorită anumitor oameni precum Bartoş, Smiley sau Andra, nu pot să privesc această emisiune în varianta ţării noastre.

| LetMeHelp a răspuns:

Da,imi place foarte mult.Este vorba de romani si de fiecare data rad.laughing
Si acum imi amintesc de soricelul domnului Mihai rolling on the floor

| SimionAlexandru a răspuns:

Evident!
Imi place foarte mult sa fiu surprins cu talentele pe care le au romanii, si care dovedesc ca in Romania, inca mai exista oameni care nu asteapta totul pe degeaba.
Cat despre cei care "se fac de ras", am creat acest articol pentru ei, si nu numai : http://mereupozitiv.wordpress.com/......vrea-asta/
Iti doresc o seara superba in continuare, Luna :-)

| Notyourbusinesskid a răspuns:

DA! Ma bucur ca are loc o astfel de emisiune si in Romania.

| TheRageQuitter a răspuns:

Emisiunea in sine nu este rea, dar oamenii care ajung sa fie pe podium sunt : ori luati in ras (ca nu stiu sa cante, jongleze, etc), ori ca sunt VAI DE MINE EXTRAORDINARI DE TALENTATI.

Juriul e cam....stupid totusi. Adica ei ar trebui sa se astepte la multe cazuri de *talente* periculoase, ridicole s.a. si totusi se mira pentru un tipa/tipa care canta mai bine decat un cantaret pop mediocru din zilele de azi.

| Soda1234567 a răspuns:

Imi plac doar fazele comice, de la Romanii au talent.

| MarryDenny a răspuns:

Da! tie?