| anonim_4396 a întrebat:

Voua va place zack si cody pe punte, mie nu pentru ca sau schimbat vocile, asa ca va rog sa imi spuneti unde pot gasi subtitrari pentru the suite life on deck. funda.

1 răspuns:
| Ella_2083 a răspuns:

Nu nici mie nu imi plac, insa gandeste-te trebuiau sa faca ei ceva modificari, s-ar fi plictisit lumea de ei, a trebuit ceva nou, diferit evidentiat pentru a starni curiozitatea, bineinteles ca nu au fost multumiti toti de schimbare dar asta e oricum vocile nu cred ca sunt schimbate de producatori intentionat, parerea mea ca s-au schimbat atunci cand s-au tradus episoadele.:*