| MaDaaLiNaaa a întrebat:

Vreau cateva filme de dragoste. Gen ea sa fie buna, iar el tipul rau dur sau invers care nu se suporta, dar la final se indragostesc si raman impreuna.(de preferat cu adolescenti, daca nu ii nu-i nimic.) DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Valenttina a răspuns:

Buna draga mea! Iti voi recomanda filme de dragoste pe care le-am vazut si eu si sunt superbe,eu sunt mai pretentioasa la filme de dragoste dar uite cateva care mi-au placut : A walk of remember,The notebook, If only, Dear John, Sweet november, Spread! sunt minunate.Si eu sunt inca in cautare de filme de dragoste, dar frumoase! Vizionare placuta!

10 răspunsuri:
| Scarlett011243 a răspuns:

A Walk To Remember

| akka4 a răspuns:

You May Not Kiss The Bride 2011 (bun filmul asta)

Midnight in Paris

| faramatania a răspuns:

Http://www.cosmopolitan.ro/......it-1762527
Aş mai adăuga:P.S I Love You, Sweet November, The Pursuit of Happyness, Awake.

| Darkmagic a răspuns:

Iti pot recomanda The English Patient - Pacientul englez, daca nu l-ai vazut.
E vechi dar intens...si la inaltimea cartii.

| Drolja a răspuns:

Sincer, cel mai bun: 10 Thngs I Hate About You
f amuzant, f bun, romantic

| MaDaaLiNaaa explică:

Multumes mult. O sa dau funda la cel film mi-a placut ce mai mult.

| Raphael007 a răspuns:

Spread! Este un film foarte ok pe care l-am urmarit si aici este vorba de un fel de competitie in care exista si un baiat rau dar si o fata rea care ajung sa se indragosteasca unul de celalat sper sa iti placa filmul!

| TrueBloodGirl a răspuns:

Keith!(Mie asta mi-a placut cel mi mult) Ar mai fi si Prom! big grin

| Sabina_Bejenaru_1998 a răspuns:

Iti sugerez sa urmaresti filmul "3 metri deasupra cerului" e un film nemaipomenit, e superb