| HereToHelp123 a întrebat:

Vreau idei de seriale romantice,de dragoste. Pot si chiar si telenovele care v-au impresionat. Iar serialele,se preferat terminate big grin (pot fi si coreene, orice oh go on ) Multumesc! :*

3 răspunsuri:
| dannys a răspuns:

Amor real(telenovela),I'm Sorry, I Love You(coreean),Menekse şi Halil, Menekse şi Halil, Iubirea ascunsă, Anii pierduti(turcesti), if-i-stay(american)

| J0B0MAT a răspuns:

Telenovele:Clona,Zorro la espada y la rosa,Rebelde, La patrona
Seriale (coreene):The Heirs,
My Princess,
It's ok, that's love
Yong Pal
Empress ki
Boys over flowers
Gentleman's dignity

The vampire diaries (dar inca nu s-a terminat, e sezonul 7, dar e foarte frumos)