| Lia_Stoica_1972 a întrebat:

Vreau niste filme horror foarte inspaimantatoare ce provoaca frica!

Răspuns Câştigător
| Seepty a răspuns:

Saw
Hostel
Wrong Turn
Coffin Baby
Texas Chansaw Massacre
A Nightmare On Elm Street
The Descent
The Grudge
The Exorcist
The Ring
The Thing
The Ruyns
One Call Missed
Martyrs
Hellraiser

FUNDA?

4 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

The Conjuring
The Others.

| faramatania a răspuns:

The Cabin In The Woods, Texas Chainsaw 3D, Grave Encounters 1 și 2, Wrong Turn (seria),[Rec] seria, Friday The 13th, Thir 13en Ghosts,Drag Me To Hell, The Unborn, Martyrs, Case 39, Insidious 1 și 2, Inbred, The Hills Have Eyes, Cabin Fever, Cabin Fever 2:Spring Fever,Wolf Creek, The Ruins, You're Next, Modus Anomali, Open Grave

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Insidious 1 si 2, trebuie neaparat sa le vezi pe amandoua, pentru ca 'teroarea' sa fie completa :
Insidious 1 : http://www.cinemagia.ro/filme/insidious-559283/
Insidious 2 : http://www.cinemagia.ro/filme/insidious-chapter-2-581722/

Ar mai fi "Evil Dead" 2013, ''Silent Hill'' si eventual si continuarea sa din 2012.
Si "Sl8n8t" - noaptea macelului.

Răspuns utilizator avertizat