| FloAR3 a întrebat:

Vreau niste filme strasnice cu demoni cu fantome sau ceva de genul asta,, fundita?

8 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

The Mortal Instruments: City Of Bones
Drag Me To Hell
The Woman In Black
Insidious 1 și 2
The Ring
Sinister
Thir 13en Ghosts

| Grimmjow69 a răspuns:

Legend of the Seeker (2008),Red Dragon (2002) Trailer, Exorcist: The Beginning (2004),The Nativity Story (2006),Jeepers Creepers 2 (2003).

Vizionare Placuta!

| Johndoe2023 a răspuns:

Drag me to hell
paranormal activity toata seria
exorcismo documentado

| mihaela25mihaela25eminem a răspuns:

The conjuring
a haunting in connecticut 1 si 2
nothing left to fear
haunter
insidious 1 si 2
dead souls
nailbiter
a haunting at silver falls
a haunting in salem
carrie(2013)
dark circles
dark feed

MAJORITATEA SUNT DIN 2013 SI MERITA SA LE VEZI EU LE-AM VAZUT APROAPE TOATEhappy....nothing left to fear merita sa il vezi....de la jumatate incepe actiune asa "horror" si uitasem de evil dead!

| Andrei260 a răspuns:

Uita-te la scary movie toata seria (1, 2,3, 4,5)

| sk8terseeyoulater a răspuns:

The Counjuring e cu demoni, l-am vazut cu niste colegi la o petrecere...E scary, crede-ma. Funda?:O3