| Nicole_8066 a întrebat:

Vreau niste nume de filme romance cu adolescenti and stuff... gen Keith happy multumesc. fundahappy

Răspuns Câştigător
| ramona_2533 a răspuns:

A walk to remember; Blood and chocolate; Raise your voice; Sydney white; The lizzie mcguire; Princess protection program; Center stage turn it up; She's all that; The last song...cred ca sunt destule ai d unde alege

4 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Pe ce limba speak you acolo? Uitasi romaneste, fir-ar ea a dracului de grebla!

| Shatzie a răspuns:

Wir weissen keine Tietele in Englisch. Nur auf Deutschtongue

| RoaRxDD a răspuns:

Filme romance? straight face Este grele limbile romaneste? raised eyebrows PRAF!

| Nicole_8066 explică:

@ RoaRxDD N-ai auzit in viata ta de filme gen romance?laughing vrei si transcrierea fonetica? in timp ce tu "imi dai" lectii de romana iti dau eu de englezawinking