| Karrma a întrebat:

Filme romance recente cu adolescenti?

Răspuns Câştigător
| Grimmjow69 a răspuns:

Omu' vrea filme nu game-uri!
Uite aici câteva filme de dragoste, sper să-ţi placă: La vie d'Adèle (2013), O vară foarte instabilă (2013), Nu sunt faimos, dar sunt aromân (2013), The Best Offer (2013), Safe Haven (2013), At Middleton (2013). Vizionare Plăcută!

3 răspunsuri:
| PlayForFun a răspuns:

Vrei un joc bun free iti recomand League of Legends fa-ti un cont aici http://signup.leagueoflegends.com/? ref=520035d43b1a5007699248? si bft sigur o sa iti placa

| Karrma explică (pentru PlayForFun):

Dude -_- Deja am, nu-i nevoie. Well, damn.

| Karrma explică (pentru Grimmjow69):

Merci fain happy Lasa-l pe domnul de mai jos, ce a postat si asa o postat degeaba, deja am cont -_-

| Grimmjow69 a răspuns (pentru PlayForFun):

Omu' vrea filme nu game-uri!
Uite aici câteva filme de dragoste, sper să-ţi placă: La vie d'Adèle (2013), O vară foarte instabilă (2013), Nu sunt faimos, dar sunt aromân (2013), The Best Offer (2013), Safe Haven (2013), At Middleton (2013). Vizionare Plăcută!