| PurpleHeart10 a întrebat:

Vreau sa aflu cum se numeste o melodie! Ea apare intr-o reclama a unui serial de pe Euforia TV. Serialul se numeste : "Iubirile Croitoresei". Bine, acum nu stiu daca trebuie sa-i zic reclama, pentru ca ea apare intr-o secventa care desparte partea cu reclame de seriale/filme. Dureaza cam 4-5 secunde. Si canta o femeie. Deci daca aveti o ideecum se numeste melodia ar fi perfect! Multumesc!

3 răspunsuri:
| Asiryx a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=5pgcmuDuRSs

Ai aici toate melodiile folosite in acel serial :)

| true24 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=OKwITKzgzc4 cred ca aceasta e melodia pe care o cauti:d

| violeta_5693 a răspuns:

Epic Pop-Forever here