| diana_3977 a întrebat:

Vreau sa descarc toata seria resident evil si subtitrarile compatibile. dau funda celui care imi da pagina de unde pot descarca atat filmele cat si subtitrarile compatibile. raman vesnic indatorata. multumesc

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt toate aici in afara de ultima parte http://www.filmeseriale.com/? s=resident

| diana_3977 explică:

Choco, filmele sunt exceptionale le/am mai vazut, acum le desc pentru o prietena, primul este ft frumos desi nu are asa multa actiune, te captiveaza, al doilea este ft frumos, si un pic mai interesant decat primul, al 3lea e pref meu, deoarece are niste efecte speciale ft bune, si "groaza" din el creste, al 4lea nu l-am vazut nici eu dar am auzit ca e ft frumos...