| TBogdan77 a întrebat:

Vreau sa imi dati idei de filme in care sa apara si prietenii.

Răspuns Câştigător
| mariutzika58 a răspuns:

Poti incerca acest site :http://www.divxonline.ro/

2 răspunsuri:
| corolav a răspuns:

Ai cui prieteni?

| Kandia15 a răspuns:

Nowhere Boys. E cu un grup de tineri ( 4 baieti) care se duc intr-o exursie scolara si ajung in alt univers ( pare nebun, stiu, dar ai incredere) unde nimeni nu ii cunoaste. toti ajung sa se schimbe si devin prieteni foarte foarte apropiati. Dar ce spun eu aici e cam sec laughing Nu ma pricep la explicatii. E genial, crede-ma. La inceput nu voiam sa ma apuc de el, dar pe percurs devine super interesant serialul. Merita vazut!