| Noonee a întrebat:

Dati-mi cateva idei tari! Vreau sa imi aniversez ziua acasa, vreau niste idei trasnite de care sa se bucure prietenii mei ca in filme, poate! (Suntem peste 18 ani) cele mai tari idei care si pot fi realizate FUNDA! MS

5 răspunsuri:
| dadonexus a răspuns:

Imbatati-va toti chemati cativa baieti/fete si aia e laughing) Asta sau boala pe care o am si eu, boxele.Macar daca e ziua ta sa se auda pe 3-4 blocuri distanta. Posibil sa ramai fara tencuiala, pereti si lustre prin casa, dar nu are nimic.

| Noonee explică (pentru dadonexus):

Am boxe tari. nu ma referam la astea ci cateva idei extravagante ca astera sunt de stiut

| BadSirChaos a răspuns:

Na, inviti cat cuprinde si faci un concurs, care bea cat mai multe pahare si ramane in picioare castiga ceva, nu stiu...

| lepy706 a răspuns:

Daca sunteti peste 18 ani, eu in locu tau as lua prietenele si as pleca intr-o calcatorie oriunde, la sfarsit as face poze si un album foto.
Succes

| xXCosMinXx16 a răspuns:

Mai frumos la clubhee hee)