| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa pun serialul Lost pe DVD.Cum pot?

3 răspunsuri:
| Orafixa a răspuns:

Daca e serial iti dai seama ca are multe episoade dar poti trage pe cate un DVD-RW cate un episod dupa care il bafgi in DVD-player si il vezxi pe tv apropo pentru a trage episodul videoul cat mai sigur si fara probleme foloseste nero. ori care sti tu sa-l folosesti.

| bms0Mario a răspuns (pentru Orafixa):

La 2-3 write/erase (scriere/stergere) e gata si RW-ul. Parerea mea happy.
Seara excelenta!

| bms0Mario a răspuns:

Cat spatiu ocupa tot serialul? (click dreapta-properties pe folderul unde e serialul) un DVD are capacitatea de 4.7GB, imparte dimensiunea serialului la 4.7 si vezi cate DVD-uri iti trebuie happy.
Seara minunata!