| Akid a întrebat:

Vreau sa vad si eu un film. Cateva sugestii?
cateva filme horror. dar nu din alea de la care nu mai dorm deloc. laughing filme horror mai slabe. gen drag me to hell. si cateva comedii. si cateva drame. eventual filme de familie. cele mai bune filme pe care le stiti voi din aceste categorii.
Cel mai bun raspuns primeste funda. multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| crisxd a răspuns:

One missed call
Orphan
The haunting in Connecticut
The haunting of Winchester
The omen

8 răspunsuri:
| VladimirPutin a răspuns:

Casa diavolului 1 și 2

| Négatif a răspuns:

Bună.
Chucky, Saw(toate părţile).
Succes.

| romanaols a răspuns:

Eu iti recomand "Jaf... La turnul mare" E cel mai tare film! happy

| CiocolataCuMereSiScortisoara3 a răspuns:

Pai mie mi-a placut Picture this, Freaky friday, Ghosts of Girlfriends Past si muuuulte altele

| lrls a răspuns:

CHUCKY(1,2,3,4,5), punct de impact:berlin, a naibii dragostea, marmaduke. funda?

| 愛LeEu愛 a răspuns:

Freddie Crocer, Predators, REC 1...

| AliceAne a răspuns:

Http://www.serialepe.net/2010/04/prison-break-serial-online.html eu ma uit la asta (PRISON BREAK) e super

| ClaudiaAlexandra a răspuns:

Horror: Dead Silence, Insideous.
comedie: 50 first dates, bad teacher.