| lSarcastiquel a întrebat:

Vreau şi eu nişte animeuri în care cel mai popular baiat din scoala sa se indragosteasca de o fata mai timida si sa o cicaleascalaughing gen Kaichou wa maid-sama.

5 răspunsuri:
| Deleb a răspuns:

Inu x Boku SS e similar.

| CoLoRsS a răspuns:

Buna. Imi poti spune si mie te rog pe ce adresa ai vazut serialul? Multumesc.
Si eu m-am uitat la Nana, dar nu e genul serialului de care spui tu.

| Dєєa a răspuns:

Inu x Boku SS

| bobbyjah a răspuns:

Kyou koi wo hajimemasu

| Lary75lore a răspuns:

Sukitte ii na eu este bestial eu il iubesc in special ep 2 uite pe ce site il poti vedea http://anime3kage.info/anime/sukitte-ii-na-yo/ Funda?