| AnnAMarya7597 a întrebat:

Vreau si eu nume de filme cu adolescenti rebeli,smecheri, care intra in bucluc etc happy

Dau fundawinking

11 răspunsuri:
| DarQueen a răspuns:

Seria American Pie happy

| AlexAleex a răspuns:

TeenWolf

| Destyny a răspuns:

Incearca Pretty Little LIars

| Grimmjow69 a răspuns:

Undisputed
Blood And Bone
Fighting
2 Fast 2 Furious
Warrior
Goal!
The Fast And The Furious: Tokyo Drift
Step Up 2: The Streets
Undisputed III: Redemption
Death Race
The Longest Yard
8 Mile
Fast Five
Meet The Spartans
Real Steel
Undisputed II: Last Man Standing
Forever Strong

| KateMiddleton a răspuns:

The bling ring, nu sti cand apare in Romania, dar e super, este vorba despre adolescenti rebeli care au inceput pentru distractie sa fure din casele vedetelor americane, apoi devin foarte bogati si restul-nu-ti spun pentru ca vei pierde interesul fata de film!
Funda?

| FaraSareDoi a răspuns:

LOL

| AnonimulxD112 a răspuns:

1.She's the Man
2. Gossip Girl
3.Thirteen
4.Easy A ( Ceee tare este rolling on the floor))) Dupa ce se preface ca face sex cu un coleg si devine "tarfa" liceului, Olive Penderghast este ostracizata de catre colegii si profesorii puritani pentru existenta ei "promiscua". Inteligenta si vicleana, Olive decide sa manipuleze aceasta morisca a zvonurilor nefondate in avantajul ei. Pe masura ce viata ei cotidiana incepe sa semene cu viata eroinei Hester Prynne din romanul "The Scarlet Letter", Olive ii asmute pe colegii si profesorii conservatori si bigoti unii impotriva celorlalti.
5.Mean Girls 2
6.Pretty Little Liars
7.Boys and Girls
Sper ca te-am ajutat :d

| cllaudDia a răspuns:

Spring breakers love struck

| bloodandpride a răspuns:

The new guy.

| kostle a răspuns:

21 & over 2013

| YEAR a răspuns:

A Walk To Remember...e cu siguranta cel mai bun film.E vorba despre un baiat rebel, de bani gata care se indragosteste de fiica predicatorului. Traiesc o frumoasa poveste de dragoste pana cand ea ii spune ca sufera de cancer.Se casatoresc, se bucura de vara apoi ea moare. E perfect