| anonim_4396 a întrebat:

Vreau si eu sa stiu de unde pot lua site-uri cu poze(anime si vdete), in afara de PhotoBucket, Glitery.pl si WeHeartIt! fundita la cel mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| zdrangoi a răspuns:

E cat se poate de simplu :
cauti pe google "poze animeuri", dai search si apoi in stanga sus selectezi optiunea imagini si gasesti toate pozele existente.

2 răspunsuri:
| xMihaela a răspuns:

Adina99:nebuna ii zici lu mata si vezi ca am zis si vedete tampit-o

| adina99 a răspuns:

Cauti pe google aziluri de nebuni si te inscrii acolo ca nebuni mai suntetii ca va uitati la panaramele astea de animeuri