| anonim_4396 a întrebat:

Vreau si eu sa vad telenovela Sarmana Maria... unde as putea sa vad toate serialele. va rog frumos cine stie sa imi spuna ...Va Multumesc!

6 răspunsuri:
| RougeEttiquete a răspuns:

Www.peteava.ro aici poti sa le vezi.intri la seriale si scrii acolo.Si iti da si cu subtitrare in romana.:)

| RougeEttiquete a răspuns:

Atunci scrie saramana maria online in romana pe google.happy

| BaiatDeTreaba1986 a răspuns:

Se adauga aici pe site zilnic, din cate am vazut eu http://bit.ly/2tiCwLo

| Bamboccea a răspuns:

Chiar asa iti plac telenovelele? laughing

| Marian_8129 a răspuns:

Nu e pentru. mine bamboccea...e pentru mama mea!

| Marian_8129 a răspuns:

LoveeDrug ...nu am gasit decat Genericul pe www.peteava.ro...hmmm
:((