| alexa30 a întrebat:

Buna am o intrebare cand va mai fi telenovela Sarmana Maria (Thalia) la televizor pe acasa sau pe orice program?

1 răspuns:
| Stelutssa a răspuns:

Serialul "Sarmana Maria"a fost difuzat pe acasa tv, de curind.Nu cred ca o sa il mai dea in viitorul apropiatm, dar daca intelegi spaniola il poti vede pe youtube incepand de aici:http://www.youtube.com/watch?v=KuC93MG_u_w.Scri Maria del barrio cap 1 part 1(cap 1 part 2 asa mai departe). Nu are subtitrate. Sper ca te-am ajutat. Funda, pls:*:*:*:d