| MineTugay a întrebat:

Vreau un film de animatie sf si drama, asemanator cu "space pirate captain Harlock".

Răspuns Câştigător
| rem1x70 a răspuns:

Nu prea cunosc animatie combinata cu sf dar uite-te la finding dory si la singuri acasa. Finding dory este un film despre pesti si viata underwater si cred ca deja stii despre ce e vorba daca te-ai uitat cand erai mica la Nemo. Singuri acasa este un film despre animale. Mai exact niste caini. Nu-ti pot spune multe... mai bine uite-te tu. O sa-ti placa.

1 răspuns:
| KatelynDragutza a răspuns:

Bună, îți recomand filmulețele astea: Viața lui Riley, Pixels: O aventură digitală și Home.