| Tequilax3 a întrebat:

Vreau un film la care sa ma uit, un fil de genul Jocurile Foamei sau Calatorie spre centrul pamantului. !

3 răspunsuri:
| IrinaAndreea a răspuns:

Iti recomand un film / carte asemanatoare cu Jocurile Foamei, doar ca filmul apare anul viitor. Se numeste Divergent si e foarte tare, iti recomand sa il vezi cand va aparea la cinema. Pana atunci, poti citi cartile, sunt 2 aparute la noi, la editura Leda: Divergent, Insurgent si in curs de aparitie volumul 3 Alegiant. Stiu ca suna cam suspect, dar daca ti-au placut Jocurile Foamei, acestea iti vor placea si mai mult. happy

| faramatania a răspuns:

Este un film care a servit ca sursă de inspirație pentru The Hunger Games: Battle Royale - [2000 (Batoru rowaiaru)]
http://www.cinemagia.ro/filme/batoru-rowaiaru-battle-royale-20050/

| sebitzu007 a răspuns:

Daca vrei uitate la the pruge (noaptea judecatii) si o sa vezi ce super e sau mai poti sa vezi silent hill 2, area 51...