| xsl33t a întrebat:

Ziceti-mi niste seriale bune de comedie inafara de two and a half men.
care merita vazute

8 răspunsuri:
| valentingb a răspuns:

Friends a fost cel mai vizionat sitcom, pe urma a fost depasit de Seinfeld. 30 de secunde de publicitate in timpul serialului Seinfeld costa 1 milion de dolari. Dar mie imi place The big Bang Theory pentru ca este mai lejer,deloc grabit, glume curate, destepte, usor de inteles si fara aluzii sexuale. Imi place si Doi barbati si jumatate, dar e prea..libertin,deci are locul 2 in topul meu. Mai era odata Dear Raymond, destul de bun.

| Ashadow a răspuns:

Friends
Seinfeld
M.A.S.H

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Familia Bundy.

| jj95 a răspuns:

Salutare uite aici unele dintre cele mai bune
http://www.cinemagia.ro/......edie-5025/
bafta

| bumbtzy a răspuns (pentru jj95):

The Big Bang e reusitwinking

| JulyStorm a răspuns:

The Big Bang Theory e demential
Modern Family
Suits
Shameless
Misfits (englezesc, primele doua sezoane sunt geniale!)
Melissa & Joey

| cristianobughi a răspuns:

The office

| marydanielle a răspuns:

Iti recomand How i met your mother, e foarte interesant si amuzant.