| balu a întrebat:

Ziceti-mi si mie niste filme(COMEDIE) dar filme care merita vazutewinking

7 răspunsuri:
| DEBrown a răspuns:

Cele mai tari comedii dupa parerea mea sunt, in ordine descrescatoare:
"The Hangover"
"Blue Streak"
"Harold & Kumar escape from Guantanamo Bay"
"Harold & Kumar go to White Castle"
"What's Up, Doc?" (Un film vechi, dar cu o poveste foarte reusita si o comedie de asemenea foarte buna)
Ultimul, dar nu cel din urma, "The Return of the Living Dead" (Un horror de nivel slab care alterneaza cu o comedie de "high level", ca sa spun asa)

| bublegum a răspuns:

da. zana maseluta cu the rock ( cred ca asa se scrietongue) ii super

| Xenaaaa a răspuns:

Vampires suck este superb.Foarte amuzant este o parodie extrem de reusita a filmului new moon.Si how high este minunat. Julie & Julia si Bruno le ador:X

| zzuzu_8398 a răspuns:

American Pie, iti garantez ca o sa razi cu lacrimi

| balu explică:

Asta e o parere de fetelaughing eu vreau una de baiat, in fine am vazut filmele dar nu mi s-au parut cine stie ce

| Aly_4866 a răspuns:

Daca vrei comedie adevarata atunci uita-te la School for Scoundrels, Dumb and Dumber, Johnny English, Ali G Indahouse, Mr.Bean's Holiday, Get Smart in fine... uita-te si uh la actorii de comedie cunoscutii la filmele lor si vei gasi filme calumea de comedie

| Aly_4866 a răspuns:

Daca vrei comedie tare atunci uitate la... Dumb and Dumber, Get Smart, 40 Year Old Virgin, Fun with Dick and Jane, Johnny English, Ali G Indahouse... uita-te la actorii buni de comedie si la filmele lor si sigur vei gasi filme tari