| nonamed a întrebat:

Ziceti-mi si mie niste filme smechere care sa contina ori groaza sa ma sperii si cu putin mister si aventura ceva de genu... ori o comedie misto in care sa rad nu din aia ieftina big grin

Răspuns Câştigător
| Reek54 a răspuns:

Road Trip
Road Trip: Beer Pong
Boat Trip
Not another teen movie
Sex drive
Dirty deeds
Superbad
Fired Up
Boys and girls
The perfect man
The girl next door
Senior Skip Day
Prom Night
John Tucker Must Die
sie’s the man
Pigs
College
Van Wilder 1
Van Wilder 2 - The rise of Taj
Van Wilder 3 - Fresiman Year
I love you Beth Cooper
Just friends
Fraternity house
American Virgin
Extreme movie
The Girl Next Door
Harold and Kumar go to White Castle
Harold and Kumar escape from Guantanamo bay
Accepted
10 things I hate about you
American Pie (toate)
Eurotrip
Jackass

6 răspunsuri:
| elena999 a răspuns:

The grudge, The grudge 2, The grudge 3(horror)
Two and a half men(comedie)

| DeadRose15 a răspuns:

Cel mai bun film horror care l-am vazut eu este Darkness Falls (ti-l recomand si tie) este vorba despre o fantamoma ce omoara oamenii la lasarea intunericului vei vedeawinking ceva gen actiune: Scream 4 e nou si combina drama, groza si actiunea. altceva poti incerca The Butterfly Efect.combina dragostea, groza si actiunea.iar ceva de comedie.cauta Garcea si Oltenii e belea rau laughing sau daca nu Singur Acasa 4 laughing) sper ca ti-am fost de ajutor. vizionare placuta

| Nasturica_Catalin_1997 a răspuns:

Fara obligatii

| nonamed explică:

Mersi la toti pentru propuneri. O sa ma uit la trailere din toate filmele care mi le-ati propus si ma uit la care imi plac :X

| Ana_3602 a răspuns:

Interview with the vampire, Red riding hood sunt interesante.Si daca vrei aventura Piratii din Caraibe...

| alexthebest08 a răspuns:

De groaza daca vrei ceva care nu este cu fantome si fel de fel de porcarii ar afi "I SAW THE DEVIL" comedie "THE DICTATOR