| alinel0808 a întrebat:

Sunt la dieta, si as vrea sa stiu daca clementinele ingrasa daca le mananc la ora 21?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| LaLaura a răspuns:

Orice fruct ingrasa mai putin sau mai mult deoarece fructele contin glucide, un zahar natural. De aceea e bine ca seara sa se consume legume, legumele nu contin glucide.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Clementinele nu îngraşă happy
Totuşi, NU se recomandă să se consume fructe seara!

Toate cele bune.

| Daniel2836 a răspuns:

Nu te ingrasa daca mananci una dar nu mai multe.

| NicoPitic a răspuns:

Nu este bine mai ales cand esti la dieta sa mananci dupa ora 18:00 deoarece asa te ingrasi mai tare cel mai bine ste sa mananci clementine in timpul zilei.