| OneGirl_8151 a întrebat:

1)ce e metin2? 2)vreau si eu sa joc, cum il pot descarca? 3)un link ceva? 4)are virusi? 5)e frumos jocul? 6)pot sa il joc si fara sa il descarc? 7)cu ce e jocul? multumesc anticipat, dau fundita!:*:*:*

Răspuns Câştigător
| Alëxąndŕą a răspuns:

1)Metin2 ese un joc online.
2)Uite Linkul:
3)http://www.metin2.ro/main/download de aici il descarci
4) Nu are virusi este un joc online facuta de firma
5)Da este frumos trebuie sa afci misiuni sa si lupti are si femei si fetele joaca si le place
6) Nu nu poti juca fara sa il descarci jocul
Pls Fundita

11 răspunsuri:
| SentimenteColorate a răspuns:

1 cool 2 usor 3 http://www.metin2gx.ro/ 4 nu 5 da 6 nu 7metin2

| Onutzyk a răspuns:

Metinul este un joc cu batai, in care trebuie sa cresti nvelul pana ajungi la 99 [cand castigi jocul]. Pe parcurs primesti armura si sabii mai bune.
Il poti descarca de pe www.metin2.ro, insa iti trebuie cont.
Nu, nu are virusi.
Jocul este frumos, insa creeaza dependenta.
Nu, nu poti fara sa-l descarci, cum nu poti sa-l joci [chiar daca este descarcat] fara net.

Sper ca ti-am fost de folos. fundita?

| Fluturash_3549 a răspuns:

Un joc 3d de actiune, nu are virusi (mie una nu miau intrat in klc), e destul de fain dar creeaza dependenta:)), nu poti sa il joci fara sa il descarci iti trebuie sa iti faci si cont.jocul e cu batai intre razboinici, sura, samani si ninja. e SUPER

http://metin2.ro/user/register

de aici iti faci cont si il descarci

funda?>:D

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1)Un MMORPG 2)www.metin2.ro 4)Nu 5) E destul de frumos dar uneori te enervezi o sa vezi pe parcurs cum sta treaba;) 6)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. joc MMORPG -
2. www.metin2.ro - ai acolo sectiunea download
3.-
4. nu
5. e frumos dar copii sub 14 ani il strica.
6.nu
7.este o actiunea orientala. Intra pe site si dai la sectiuni pe acolo ca explica tot jocul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra pe funmetin2 e server privat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu cum sa-l descarc, dar nu im merge. Am placa video mica, iau multi virusi. Dar as vrea sa joc!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Metin2 este un joc de actiune cu lupte

| AaAaAaAaAaA a răspuns:

Este asa de tare si pana la lv 30 creaza dependenta, crede-ma, stateam de deimineata pana seara, dar de cand am facut lv 30 nici nu ma mai joc, iar daca ma joc nu am ce sa fac...(nu are virusi). e tare, faci misiuni, cauti armuri tari, investestii bani reali daca vrei, etc, cauta la descrierea jocului.

| Leonardo12 a răspuns:

Metin 2 este un joc 2) daca vrei sa il joci dal in romana ca sa vezi cum se descarca si intai fa-ti cont 4)nu are virusurri 5) da este frumos pentru baieti si unele fete 6) nu poti sa il joci fara sa il descarci 7) jocul este cu batai bati animale si alte cele ca sa iti cresti levelul este si greu asta si faci bani acolo