| UseR4EveR a întrebat:

AJUTOR! URGENT am de curand windows 7 nu am drivere de 7 doar xp...am gasit placa de sunet pentru el merge dar cea video nici cum e ati readom9250. Va rog din suflet un specialist care se pricepe.Multumesc Anticipat

7 răspunsuri:
| nextlevel999 a răspuns:

Scrie asa in casuta de la google>>>touts les drivers

| stuffhappens a răspuns:

Start => computer => manage => device manager => display adapters => dai Update drivers si ti le ia singur de pe net. Poti sa faci la fel si cu celelalte.

| justmeraul a răspuns:

E simplu la windows 7, dai in bara de start la Windows Update si la important updates available! o sa se instaleze toate driverele de care ai nevoie, este usor.

| Straw a răspuns:

DRIVERSCANNER de la *uniblue*! downloadeazal! Si fa-ti driverele! pentru serial key ia-l de aici.

http://www.megaupload.com/? d=JD78E8B0

Ai toate serial key-urile pentru programele de la UNIBLUE!

| Bionic a răspuns:

Daca iti trebuie Driveru` si nu stii care e... Descarca "Driver Genius Professional Edition" si iti da el driveru bun pentru placa video dar nu numaiwinking