| Anna04 a întrebat:

Am avut un hamster pe care il tineam intr-o cusca cu gratii. el se urca pe gratii si le rodea. exista o explicatie pentru care facea asa sau doar se juca?

5 răspunsuri:
| Șttefania a răspuns:

Si al meu face la fel. Stai linistita ca e ok. Ea\el vrea doar sa fie liber.

| StupidLover a răspuns:

Ii e foame sau se plictiseste si are chef de joaca.Asa face si al meuwinking

| CookieTsang a răspuns:

Toti fac asa.Stai linistita.La inceput si eu m-am speriat, dar doctorul mi-a zis ca e ok, mai ales daca nu se da prea des in rotita.
Bafta >big grin

| RaZ4Ing a răspuns:

Voia sa evadeze sau sa fie liber. singura explicatie. Succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

El e rozătoare. El vrea să roadă și gata. Poate îi e foame, poate o face pur și simplu.