| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de ajutor! Dau funda!
Am un hamster pitic si de 2 saptamani are o umflatura mare care parca sta sa pocneasca sub burta...Nu stiu ce sa ii fac crying
Imi puteti da un sfat in afara de a-l duce la veterinar?

6 răspunsuri:
| availablehandyman a răspuns:

Mai bine du-l la veterinar inainte de a se intampla ceva, doamne feri poate il pierzi de tot

| Kosmin19 a răspuns:

Ce sfat sa-ti dam?laughing Pana iti vom da noi sfatul moare saracu animal. Du-l la un veterinar

| Letty03 a răspuns:

Trebuie neaparat sa-l duci la medicul veterinar. NEAPARAT TREBUIE SA TE DUCI ASTAZI!

| GoldVali a răspuns:

Mai si plangi dar il tii de 2 saptamani cu buba aia. Du-l ma la veterinar, lasa discutiile.

| oanagh a răspuns:

Du-l la veterinar..asa a avut si hamsterul meu, dar in zona gatului. e probabil un abces ceva, du-l la vet ca nu te costa mult..si iti da un tratament ceva.

| Absinth9002 a răspuns:

Cum arata umflatura?