| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebarebig grinau o petrecere in pijama si stau la bloc.nu stiu unde ar putea dormi fetele? nu au sac de dormit.nu stiu daca pe jos e o idee buna. Vreun sfat? Ce activitati am putea face? La ce filme sa ne uitam?

3 răspunsuri:
| aleksy a răspuns:

Pot dormi pe plapuma pe jos, ati putea juca "adevar sau provocare"sa aflati cat de bine va cunoasteti.Filme:snow dogs(suuuuuuuuuuper comedie),,, Sherekbig grin...
nu mai stiu...

| dulcikaa a răspuns:

La filme de groaza ar fi suuuper

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Petrecere in pijamale fara locuri de dormit? simplu, nu dormiti, jucati adevar sau provocare(dar pe bune), mima(pune-i sa mimeze enigma, coral, psiholog, cuvinte simple in context dar grele de mimat), cat despre filme puteti incerca gone baby, gone, 17 again si multe altele... bafta