| DeadXFragilXGirl a întrebat:

Buna Vineri seara vin fetele la mine dau o petrecere in pijama si nu stiu ce joculete sa ne jucam.Si ne-am hotarat sa ne uitam si la cateva filme Romantice frumoase sa plangem da nu gen comedie.Am nevoie urgeent! Cine imi da cele mai multee nume de filme si joculete(Cu regulamet)

3 răspunsuri:
| cristianorudi7 a răspuns:

Made of honor

| MissxD a răspuns:

Http://www.cinemarx.ro/filme/dragoste/ - filme
jocuri: tomapant, va bateti cu pernele, spune-ti bancuri, dansati

| Diiiidi a răspuns:

Jocuri:
1. cineva scrie, fara sa vada nimeni primele propozitii dintr-o poveste(povestea va fi inventata pe loc) apoi impatureste hartia astfel incat sa nu se vada numai ultima propozitie hartia trece la urmatoarea persoana care citeste ultima propozitie si continua povestea. Dupa ce ati scris toate cate ceva cititi cu voce tare toata povestea.este o poveste funnylaughing
ex: richard statea la calculator cat era ziua de lunga dar baietii nu se schimba nniciodata.cel mai neplacut e sa cureti colivia...laughing
2. puteti face un concurs de cel mai funny dans
3.bataie cu perne
4. puteti sa va adunati intr-un "cerc al prieteniei" si sa faceti ceva interesant si sa deschideti putin capitolul "boyfriend"
5.o parada a modei
6. mima
7.sedinta foto
8.(asta e probata si e foarte distractivlaughing ) puteti sa va rujati foarte tare apoi va pupati una pe alta e foarte funnylaughing
9. Uite o idee interesanta de joc este urmatoarea: fiecare sa aiba cate 2 biletele. Pe unul sa scrie "Ce face?" si pe altul "De ce?". Fiecare din voi scrie cate ceva aiurea pe cele 2 bilete (de ex: Ce face? - Afara tocmai a iesit soarele. De ce? - Pentru ca mor de foame.). Le impachetati frumos si faceti 2 gramezi, fiecare corespunzand unei intrebari. Puneti biletele acolo, le amestecati si fiecare trage un bilet de la "ce face" si un filet de la "de ce". Va vor pica biletele altora, sau chiar ale voastre si le cititi (Se intampla asta pentru ca...). Apoi scrieti iar, pe biletelele pe care le aveti si urmati iar pasii de mai sus. Va fi amuzant daca aveti imginatie
10.barfa si mancati popcorn
11.Este o legenda care spune ca daca spui blody mary de 3 ori in fata oglinzi o sa apara in fata oglinzi si o sati scoata ochii. dar este doar o legenda...

Filme:
1. cele 13 fantome
2. fete rele
si poti cauta filme pe voyo.ro pe cinemagia.ro si divixonline.biz(pe ultima adresa sunt gratis si toate categorii)
si muzica puteti asculta scrie pe o foaie preferatele tale si sa le ascultati
funda?:* sa aveti o petrecere minunata!:X