| Anca1503 a întrebat:

Am o nelamurire... Vreau sa-mi cumpar o chitara, vreau sa invat sa cant la chitara, sunt la stadiul 0. Ce model sa-mi cumpar? pana in 300 lei? help plsss!

Răspuns Câştigător
| manuelaaa a răspuns:

Si eu sunt la fel! mi-am luat deja chitara si m-am apucat de lecti.happy
la inceput iti recomand o chitara clasica sau acustica, hora reghin.nu trebuie sa dai bani multi pe firme straine, din moment ce esti la inceput.eu mi-am luat o chitara hora, neagra si toata lumea o apreciaza. a costat doae 229 lei, si este si frumoasa.se merita sincer.bineinteles ca daca o sa avansezi, o sa iti iei una mai buna, dar deocamdata eu m-am limtat la aceasta.mult succes:* si sa te vedem la televizorhee hee