| sweetlollypop a întrebat:

Am o pisica de 6 luni care a intrat in calduri si am lasat-o afara. Pateste ceva daca face puiuti la aceasta varsta?:-sFundita:*

Răspuns Câştigător
| AndyIQ a răspuns:

Nu va pati nimic. Am si eu pisici si chiar de rasa mi s-a intamplat aceeasi problema.Dar nu a avut nimic.
Bafta!

1 răspuns:
| noktambul a răspuns:

La varsta de 6 luni o pisica este deja matura din punct de vedere sexual. Dovada e ca a intrat in calduri. Ea n-o sa pateasca nimic daca o sa o impompartzeze vreun motan. Da' sa te vad pe tine cand o sa te trezesti cu copilasii ei in casa!