| gaby_2978 a întrebat:

Am si eu o problema va rog sa ma ajutati. Mi se blocheaza cs-ul in joc de tot de trebuie sa dau restart la pc, nu are virusi calculatorul deabi l-am reformatat pana acum o luna 2 nu mi s-a intamplat imi mergea foarte bine cs-ul. Si tastatura mi se mai blocheaza dar cand nu sunt in joc (trebuie sa scot usb-ul si sa il bag iar sa mearga). Din ce motiv nu merge cs-ul si cum as putea sa il fac ca sunt disperat...

1 răspuns:
| Raxon a răspuns:

In primul rand eu zic sa iti faci o viata sociala mai dezvoltata pentru ca nu iti dezvolti o viata in counter-strike.
In al doilea rand poate sa rada cineva de tine si cred ca ai si calculatorul cu resursele de baza scazute din punct de vedere al performantei. Incearca sa mai adaugi macar 1 GB de RAMI, placa video sa fie de cel putin 256 si procesor de minim 1, 6 GHz ca sa iti mearga bine counter-strikeul.