| ViseCiufulite a întrebat:

Am strans o suma destul de mare de bani iar mama mi-a zis sa-mi iau o tableta. Cu tabletele poti face fotografii? Am vazut pe eMAG doua care mi-au placut mult( http://www.emag.ro/......ELH5KBBBM/ si http://www.emag.ro/......E0ZDKBBBM/ ).
Care e mai buna? Tin cont si de faptul ca cea de-a doua(cu 1000 de lei) are o chestie HD. Pot face poze cu ele?

Răspuns Câştigător
| ioanatkd a răspuns:

Buna eu am un Samsung galaxy tab 2 si face niste poze superbe + ca este si cea mai buna firma cu Apple, iti recoman nu este foarte scumpa (300 de euro)este micuta si foarte performanta. Daca vrei un sait pentru tablete este cel mai bun CER.RO(FUNDA?)

| ViseCiufulite explică (pentru ioanatkd):

Poti intra pe youtube sa asculti muzica? Filme poti vedea pe ea?

| ioanatkd a răspuns (pentru ViseCiufulite):

DA normal, are deja instalat youtube, eu ce ti-am spus (FUNDA?)

| ViseCiufulite explică (pentru ioanatkd):

Foarte fain. Ma gandesc serios sa o cumpar deoarece imi v-a trebui la internat. Tu de unde ai luat-o? Dintr-un anume magazin sau de pe net?

| ioanatkd a răspuns (pentru ViseCiufulite):

Dintrun magazin

13 răspunsuri:
| LaughOutLoud a răspuns:

E mai buna a doua.Are si wi-fi si touch-screenul e foarte bun.Din cate stiu de la cineva care are asa, tableta e dotata si cu camera dar nu e cine stie ce.In ansaamblu e destul de bunuta.

Răspuns utilizator avertizat
| YoBuDy a răspuns:

Nu poti, ai tot ce iti trebuie la specificatiile produsului in josul paginii la eMAG

| ViseCiufulite explică (pentru YoBuDy):

Sincer acum, nu ma pricep deloc la de-astea!

| MrAnonymus a răspuns:

Iti recomand tableta Allview alldro 3 speed duo.Este o tableta performanta cu procesor dual core cortex A9 de 1, 5 GHr si merge super bine.Si eu o am de 2 luni si sunt super multumit.Cu aceasta poti face poze avand o camera de 2 Mp atat in fata cat si in spate.O tableta nu se ia pentru poze ci pentru jocuri dar daca tu vrei asa ceva poti linistita. Tabletele la 1000 lei sunt Evolio Aria si Allview alldro 3 speed duo(iti recomanda tableta celor de la Allview. Funda?

| ViseCiufulite explică (pentru MrAnonymus):

Face fotografii calumea? Poti sa imi arati o fotografie?(Un link ceva big grin)

| ioanatkd a răspuns (pentru MrAnonymus):

Drfapt nu se ia numai pentru jocuri...eu o folosesc si in mai multe si da am 13 ani, intru pe internet, ma uit la filme, fac poze, intru pe messenger si mult mai multe

| MrAnonymus a răspuns (pentru ioanatkd):

Asta fac si eu doar ca eu o folosesc pentru jocuri. Daca te uiti in descriere scrie ca este o tableta foarte buna pentru jocuri.

| MrAnonymus a răspuns:

Sunt destul de bune dar nu sunt foarte bune pentru ca nu poti lua o tableta pentru poze si nu gasesti cu asa camerawinkingmomentan nu am poze sa iti arat.