| alexarabu32 a întrebat:

Am un aparat foto vechi cmeha smena symbol. unde l-as putea vinde si unde pot afla daca functioneaza? nu stiu sa il folosesc.

3 răspunsuri:
| LaLaura a răspuns:

Buna. La un amanet, dar trebuie sa ai minim 18 ani impliniti, deoarece contractul de amanet se face decat intre majori.

| DelphhiN a răspuns:

Deja te apuci de vandut lucruri din casa ca sa faci rost de acei 1000?
Poti incerca la un amanet, dar nu cred ca iti va da mult.

| Dzeko7 a răspuns:

La un amanet sau la un magazin care vinde camere de fotografiat.Intreaba-ti prietenii daca cunosc un astfel de magazin.