| Joanabibuz a întrebat:

Am un caine corcit ( maidanez+ lup) nu stiu cat de mare o sa se mai faca, este aproape cat mine cand este in 2 labe ( el avand 3 ani) eu sunt de 155 asa ca imi e cam frica sa nu aiba vreo boala! Multumesc anticipat. Ofe raspundsuri pentru cei 10 care raspund primii!

Răspuns Câştigător
| sufletzel a răspuns:

Un caine creste pana la varsta de un an. Al tau avand 3 ani probabil ca ai observat ca nu a mai crescut de 2 ani. Sau daca ti-e tie prea teama ca creste prea mare, nu ai observat, dar el nu a mai crescut de atunci.
Asa ca stai calma, asa va fi toata viata.
E ca si cum ai intreba cat mai creste o persoana de 25-30 de ani...

1 răspuns:
| marinteodora a răspuns:

Nu are nici o boala