| Ion123450 a întrebat:

Am un husky si nu prea are pofta de mancare, i-am dat si vitamine si de paraziti si tot nu mananca. Ce sa-i dau?

3 răspunsuri:
| ziftode a răspuns:

Mergi la veterinar, s-ar putea sa aiba o problem cam naspa daca nu mananca nimic orice ar fi

| HadesSs a răspuns:

Nu il forta, mananca el cand ii e foame, catelusa mea mananca doar cand vin eu acasa, in rest are mancare la discretie si nu se atinge de ea.

| zăGhost a răspuns:

Poate e de la faptul ca vine vara si simte nevoia sa manace mai putin. Sau poate intra in calduri, daca e fetita.