| MătaSpuneCaEsteSceneQeen a întrebat:

Am un samsung gt-b3210 si as vrea sa pun cod de siguranta la meniu sau macar la mesaje... si nu gasesc setarile telefonului... Putin Ajutor? big grin dau fundita love struck

2 răspunsuri:
| rpushtiu a răspuns:

Setari>Siguranta>Blocare Confidentiale>Bifezi toate casutele sau dupa preferinte si gata! Succes happy

| batinmarioara a răspuns:

Daca e in portogeza intri la meniu la definicoes apoi segurante si bloqueia de privacidde privacidate si alege la ce vrei sa pui parola