| cladcovdaniela a întrebat:

am un telefon Samsung b3210, de 2 ani, si i-am uitat parola de la siguranta lucrurilor intime (adica, la mesaje, poze, lista de contacte.), ce pot sa fac? crying

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Poţi încerca să faci "factory reset" ( revenire la setări de fabrică ) din Meniul telefonului, sau "hard reset" cu metoda explicată la linkul :
http://www.hard-reset.com/samsung-b3210-corbytxt-hard-reset.html

ATENŢIE : prin factory reset se ŞTERG toate datele personalizate ( agendă/contacte, aplicaţii/jocuri, parole, etc. ) instalate/modificate după ieşirea din fabrică...

Sau duci telefonul la un Service.

Toate cele bune.

1 răspuns:
| Hirom a răspuns:

Trebuie sa il duci la un centru sa til codeze si sa iti sparga parolawinking S-ar putea totusi sa iti stearga toata memoria telefonului