| HubaBubba a întrebat:

Aproape mi-am convins parintii sa imi ia caine la bloc si cred ca i'as convinge si mai mult daca as gasi o persoana care sa vanda bichon bolognese ieftin sau sa il dea pe gratis.Va rog ajutati'maa! Fundaa mare pentru cel mai taree:X:X

Răspuns Câştigător
| Tourniquet a răspuns:

Bichon bolognese gratis sau ieftin nu exista decat metis. Poti adopta din adaposturi ceva mic, alb, blanos si pufos sau poti lua metis de bolognese cu caniche, metis bolognese cu havanese, etc.
Bafta in gasirea unui catelus! http://www.anunturi.biz/anuntul/996884/donez-bichon-metis

3 răspunsuri:
| alinutzy19 a răspuns:

Nimeni nu o sa iti vanda bichon pe gratis sau la 2, 3 milioane

| IonutPutinica a răspuns:

Iti dau eu unu il pun intr-o cutie si ti-l trimit prin posta(sper sa nu moara in timpul transportului) laughing)))

| HubaBubba explică:

Daca au prea multi caini se intampla sa dea si pe gratis.