| anonim_4396 a întrebat:

Are cineva un Chorkie (Yorkshire Terrier x Chihuahua)? Cum se face cand creste mare?

Răspuns Câştigător
| Pufffx a răspuns:

Mai daca e Chorkie nu o sa creasca mare se face foarte frumos http://dogbreedstandards.com/chorkie/
Apropo are o prietena si cand a crescut tot foarte jucaus a ramas.Sa ai grija de el:*.

5 răspunsuri:
| alex0110 a răspuns:

Arata exact la fel, doar marimea difera.

| anonim_4396 explică (pentru alex0110):

Cresc mai mari sau raman mai mici decat un yorkie normal?

| alex0110 a răspuns:

Desigur, sunt mai mari.

| anonim_4396 explică (pentru alex0110):

Pai cum sa creasca mai mare decat un yorkie daca rasa chihuahua e cea mai mica? thinking

| alex0110 a răspuns:

Eu stiam ca se face mai mare, ca la mine asa s-a intamplat. Ei, asta e, stiam gresit