| LunaTalksAboutAShit a întrebat:

Are cineva un cont 4story lvl maxim 30 si minim 19? adresa mea e flaviusgabriel2001

Răspuns Câştigător
| MrSpooky a răspuns:

Man am eu un arcas de lvl 30 esti interesat? Daca da cautama la Id Dj_Den_4ever

8 răspunsuri:
| Catalion a răspuns:

Eu mi-am facut cont pe site-ul 4Story versiunea in romana si cand am pornit jocul imi dadea o eroare din cauza la scutul anti-hack si nu pornea jocul. Tu tot versiunea in romana ai?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Raspundeti-mi si mie la intrebaredaca mi-am pus masca aia, stiti voi care te deghizeaza daca am pus-o pe mine va rog ziceti-mi cum o dau jos? va rog ziceti-mi ca vreau sa mai joc si dincauza ei nu pot sa fac nici-o abilitate crying va rog ziceti ceva...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ms

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da unde e omul ala?

Răspuns utilizator avertizat