| SDana a întrebat:

As dori sa fac cadou unei prietene un catel si nu sunt hotarata der ce rasa. Ce credeti despre rasa de catel labrador, se potriveste cu o fata de 17 ani?

4 răspunsuri:
| Cronki a răspuns:

Pinscher pitic (min pin). Este un caine energic, "iubaret", intelege si invata foarte repede! Este atent si incearca sa priceapa reactiile si starile stapanului.

Sensibil la frig! Caine de apartament/casa.

| Maioru a răspuns:

Dana,nu stiu cum este un labrador, eu am o fetita cooker si este extraordinar de jucausa si nazdravana, isteata de nu-ti vine sa crezi.

| qxeenbee a răspuns:

Normaaal!

| Masacree a răspuns:

Eu cred ca rasa Bichon e mai potrivit unei fete big grin